ReiDojo forum o nihonto

Katana, miecze samurajskie, japonia, samurai, dojo, kenjutsu, iaido, iaito, bushi, bushido.
Teraz jest 16 kwi 2021, o 01:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 maja 2016, o 15:02 

Witam,

Nie bardzo wiedziałem jak w skrócie opisać w temacie problem, stąd najbardziej kluczowe słowa.

Rozważam zakup tego:

http://smile.amazon.com/Dream2reality-Cosplay-Shirayuki-Tempered-Handmade/dp/B00C7A9LLA/ref=smi_ge_chk_cnf_smi?_encoding=UTF8&*Version*=1&*entries*=0&ie=UTF8&pldnNewCustomer=1

w opcji "full tang t10 high carbon steel handmade" (300$~).

Z opisu sprzedawcy wyczytałem, że towar jest wysyłany z hong kongu (chiny) oraz, że kupujący jest odpowiedzialny za podatek od importu.

Z uwagi, że nie jestem zupełnie w temacie kupowania na Amazon oraz takich rzeczy, pytam użytkowników tego forum:

1. Czy będą problemy w sprowadzeniu tej 'zabawki'?
2. Ile będę musiał dopłacić za cło/podatek?
3. Czy potężnie mnie nie zdzierają?
4. Czy jest jakaś opcja zakupu czegoś takiego w Polsce? Jeśli tak, to gdzie? Chodzi mi dokładnie o stylizowanie na "Sode No Shirayuki" zrobioną z jakiś miarę jakościowych materiałów (tutaj mamy t10 hcs co jest dość akceptowalne z tego co wyczytałem).

Link do profilu sprzedawcy: https://www.amazon.com/sp?_encoding=UTF8&asin=&isAmazonFulfilled=1&isCBA=&marketplaceID=ATVPDKIKX0DER&orderID=&seller=AMNZ4PNK7TE1P&tab=&vasStoreID=

Pozdrawiam.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]