Samuraj na wakacjach

Znajdziesz tu samuraju wszystko co chciałbyś wiedzieć zarówno o swojej broni jak i o sztuce władania nią.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
Zoisaite
Moderator
Posty: 128
Rejestracja: 23 listopada 2003
Lokalizacja: wwa

Samuraj na wakacjach

Post autor: Zoisaite »

mamy sezon wakacyjny [ dla jednych tak dla drugich nie ;D] , ale czesto wiaze sie to z przerwa w treningach - a to kluby sa zamykane - a to samemu sie gdzeis jedzie a to jeszcze cos innego. Macie jakis wakacyjny zestaw treningowy ?:) Bierzecie ze soba bokkeny w gory i wstajecie o 4 rano by cwiczyc przy wodospadzie?
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: GrafRamolo »

Ja moge dodac tylko od siebie ze z powodu wakacji mam wrecz odwrotnie przez ostatnie twa tygodnie trening non stop przez 24h wraz ze spaniem na matach. Zestaw treningowy, cuz podstawa to rozgzewka polecam 50% dobrej rozgrzewki z rozciaganiem itp i 50% treningu czyli tego co sie zapamietalo z treninguw, jak sie troche jusz chodzi to automatycznie zaczyna sie wiedziec co i jak trzeba potrenowac.
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2004 przez GrafRamolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Sephiroth
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwietnia 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Sephiroth »

Ja jakoś nie narzekam na brak treningów w lato (przynajmniej na razie). Tak się składa że mam je standardowo dwa razy w tygodniu czyli ok.
Problem z wakacyjną przerwą jest dla niektórych całkiem poważną sprawą - można całkiem nieźle się zapuścić przez te dwa bądź trzy miesiące. Ale z drugiej strony czasami trzeba też odpocząc by potem wrócic z nowymi rezerwami sił i chęci.

Pozdrawiam :D .
Awatar użytkownika
Hyakusen
Posty: 189
Rejestracja: 3 lutego 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Hyakusen »

jest extra w wakacje, na treningach mamy po 10 osob, bardzo mily kameralny klimat, mozna o wszystko pytac, mozna organizowac treningi w plenerach....
Awatar użytkownika
Zoisaite
Moderator
Posty: 128
Rejestracja: 23 listopada 2003
Lokalizacja: wwa

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Zoisaite »

...czy to srodek ulicy, czy stacja metra...:) Nie no a tak serio to lekkie zdziwko...myslalem ze jednak jest to problemem - a tu sie okazuje ze wakacje wakacjami a kluby sa otwarte i jest jeszcze lepiej...eh...szkoda ze los takie klody mi podstawia :P Zazdroszcze wam!
Sephiroth
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwietnia 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Sephiroth »

No i wykrakałem - wakacyjna przerwa w treningach też mnie dorwała.

Cóż byle do września.
Awatar użytkownika
Tuszek
Posty: 161
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Tuszek »

a umnie (na podkarpaciu) powodz i na miejsca gdzie sobie zwykle trenuje wielka woda wstąpiła :?
Sephiroth
Posty: 62
Rejestracja: 9 kwietnia 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Sephiroth »

Tuszek a co ty w ogóle trenujesz?

Jeśli można spytać oczywiście :).
Awatar użytkownika
Tuszek
Posty: 161
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Tuszek »

ts katori shinto, oczywiscie ze mozna :D
Awatar użytkownika
Shig
Posty: 267
Rejestracja: 17 listopada 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Samuraj na wakacjach

Post autor: Shig »

Ja kurde juz prawie dwa miesiace na treningi nie chodze i lipa...
Caly czas sobie obiecuje zapisac sie chocby na miesiac na treningi do NYC Kendo Club, ale nawet nie mam kiedy sie tam wybrac.
Moze w przyszlym tygodniu... :roll:
...
ODPOWIEDZ