prośba o pomoc w zakupie taniego iaito nawet używanego

Dział poświęcony własnoręcznemu wykonywaniu broni Japońskiej. Pytania, porady.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
krzysiek83.1983
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwietnia 2008
Lokalizacja: Jastrowia

prośba o pomoc w zakupie taniego iaito nawet używanego

Post autor: krzysiek83.1983 »

Chciałem zapytać się czy ktoś wie lub ma na spzedanie tanie iaito tak w granicach od 200 do 300 może troszkę więcej zalęzy mi a żeby miecz miał 107 centymetrów bądz dłuższy podaje wymiar miecza bez saya oraz żeby miecz posiadał bohi oraz dorze kładziony oplot ito najlepiej czarny
wiem że to moższe śmieszna cena za jaką chciałbym kupić iaito ale jestem w dość trudnej sytuacji i nie stać mnie na zakup miecza powyżej 400 złotych może więc znajdzie się i zlituje się na demną może wiecie kto ma lub gdzie można takie iaito dostać lub kto mógłby mi takie iaito wykonać zrozpaczony praktykant iaido.
Bushi
Posty: 282
Rejestracja: 1 listopada 2006
Lokalizacja: Koluszki/Łódź

Re: prośba o pomoc w zakupie taniego iaito nawet używanego

Post autor: Bushi »

Hmmm... takie rzeczy to tylko w erze:)
A tak poważnie to ja swoje kupiłem jakiś czas (czytaj dłuższy czas) temu w sklepie co zwie się SAMURAJ i kosztował zdaje się że ok 400 - jest lekkie, ładnie wykonane (jak na tę cenę) i ... ostre:) Tzn nie zatniesz się tym, ale na gałązkach tak do grubości kciuka spokojnie nim poćwiczysz cięcia - że o cięciach słoneczników nie wspomne:)
Jednak widziałem ostatnio że w tym sklepie zmienili chyba dostawcę bo są teraz nieco inne, aczkolwiek podobne...
Tu masz link do sklepu:
http://www.samuraj.net.pl/index.php?zobacz=227

Mój różni się diametralnie, ale jeśli szukasz czegoś z najniższej półki to do pierwszych treningów jest naprawdę OK

Jednak osobiście polecam odłożyć tę kase i poczekać aż pojawi się więcej i kupić coś lepszego...
ODPOWIEDZ