Horrory i Th.

Hmm, no chyba wszystko jasne, chodzi o fabularne oczywiscie.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
Draug
Posty: 84
Rejestracja: 29 listopada 2003
Lokalizacja: Ciemnogród

Horrory i Th.

Post autor: Draug »

Znacie jakieś poza Ringiem, bo klimaty mi pasują a ostatnio nie mam co oglądać.
Awatar użytkownika
Shig
Posty: 267
Rejestracja: 17 listopada 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Horrory i Th.

Post autor: Shig »

Draug pisze:Znacie jakieś poza Ringiem, bo klimaty mi pasują a ostatnio nie mam co oglądać.
Niedługo w kinach Dark Water będzie.
...
Awatar użytkownika
Draug
Posty: 84
Rejestracja: 29 listopada 2003
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Horrory i Th.

Post autor: Draug »

Fajnie, dzięki za info.
Awatar użytkownika
Tomson
Posty: 24
Rejestracja: 4 grudnia 2003
Lokalizacja: warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Tomson »

Poza the Ring , japonskim , ( sa 3 czesci - ring 1 ,2 i ring 0 " the birth " ) , jest jescze kilka takich horrorków . polecam The Eye ( chyba koreanski ale klimaty te same i ogolnie jest super ) , the phone ( ale mnie sie srednio podobal ) , ichi the Killer ( film o rzezniku przy krórym hanibal to male dziecko ) , hmmm polecam tez Battle Royale ( tytul mylacy , ale film jest super , ciekawe kiedy u nas bedzie w szkolach tak jak w tym filmie :)))
" jest wiele McDonaldów , ale jak tam się zje każdy hamburger smakuje tak samo "
Awatar użytkownika
Draug
Posty: 84
Rejestracja: 29 listopada 2003
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Horrory i Th.

Post autor: Draug »

Thx, będzie co oglądać. Co do Ringu to o 3, zerowej części nie wiedziałem.
Muszę zacząć cześciej się udzielać :]
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

oprucz ring 1 reszta jest moim zdaniem daremna. dark water napewno sie oplaca obejrec jesz jeden byl so mi sie podoba ale zapomnialam tytul :oops: ........................ :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
Awatar użytkownika
Tomson
Posty: 24
Rejestracja: 4 grudnia 2003
Lokalizacja: warszawa

juon , napisy

Post autor: Tomson »

Hej czy ktos z was ma moze napisy polskie lub angielskie do filmów juon i juon 2 , bo w emulu nie ma do jedynki a co do dwójki to nie jestem pewien. a przy okazji ogladalem wczoraj dark water . Fajne nawet ale ile mozna razy powtarzc ten motyw z dziewczynka z dlugimi czarnymi wlosami , no ludzie , zygc sie juz chce . ale resztra fajna. Cholera teraz jak rura cieknie albo kran cieknie to mam zle skojarzenia :)))))))))

p.s czy wiecie moze czy z kads mozna skombinowac muzyke do którys z tych horrorków japonskich ????

AXE
" jest wiele McDonaldów , ale jak tam się zje każdy hamburger smakuje tak samo "
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

tom pisze:Cholera teraz jak rura cieknie albo kran cieknie to mam zle skojarzenia :)
ja po ringu spac nie moglam przez tydzien bo mam telewizor na prosto................. :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
Awatar użytkownika
Draug
Posty: 84
Rejestracja: 29 listopada 2003
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Horrory i Th.

Post autor: Draug »

Ja wideo przez miesiąc nie włączałem, serio...
Teraz sam się sobie dziwie.
Muszę zacząć cześciej się udzielać :]
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

no, ja tez sie teraz smieje ale wtedy to kurna kolo telwizora po scianach chodzilam a wszytki co wygladalo na studnie to mijalam kilometrami :oops: ................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
Awatar użytkownika
Chifuretsu
Posty: 542
Rejestracja: 30 września 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Chifuretsu »

Rozmazany Ichi a Hannibal - ciekawe porównanie :wink: .

A do listy mogę dodać jeszcze 'Kakashi', 'Hypnosis', 'The Pulse' i 'Another Heaven', to takie dość, let's say, klasyczne pozycje, mimo, ze całkiem nowe 8) . No i oczywiście ekranizacja 'Kwaidanu'!

Kuge, a o 'Versusie' zapomniałeś?

Dla wytrwałych gorowców oczywiście najlepsza bedzie seria 'Guinea Pig' i 'Laboratory of the Devil' 8) . A jesli ktoś ma naprawdę silną psychikę (nie żołądek, tylko właśnie psychikę), może sięgnąć po 'Freezer' (a.k.a. 'Freeze Me!') i 'Human Pork Chop'.

Napisów szukałabym tutaj, to strona poświęcona wyłącznie subom do filmów azjatyckich, jeśli tu ich nie ma, to może być kłopot. Ewentualnie próbowałabym znaleźć i ściągnąć z eMula.

A nowe rzeczy najlepiej wyszukiwać tutaj. MidnightEye to chyba najlepsza strona recenzująca (głównie) te klimaty.

... a dzisiaj na imprezce włączymy 'Gozu' i 'Visitora Q', mamy w ekipie nowe dziewczę, które nie zna Takashiego Miike :P ...
Obrazek
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

kolega ma dolby digital system i jak ci tak kurna chuknie (albo nawet jak sa dosyc "chice" odglosy) to nawet nie musi sie duzo cos stac na ekranie to samego chuku wywale cie pod sufit..................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

no to mozez se wyobrazic jak ogladasz jakiegos horrora?? ale zato fajna atosfera z DDS :D ............................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

wiesz zalezy jeszcze jakie filmy

ostatnio na halloween mielismy, ring 0, ring 2 i jeszcze jakis amerykanski, jakos sie atmosfera nie rozinela. a jak robilismy nasza piersza FN (noc filmowa) to mielismy jakiegos starego thrillera, nie pamietam tytulu, ale kurna az mnie prawie serce w paru miejscach stanelo, ale ja cos takiego uwielbiam jak nic wiecej........................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

jak ogladalismy lighthouse to tak bylo, kazdy "blad ktory robi protagonista w horrorze" przepowiedzielismy usmielismy sie jak niewiadomo co. no ale my 5 wariatow poszlismy do kina na kill bill i my sie s scen smielismy a reszte kina cisza spokoj, tak to lubie :D :D :lol: :lol: ........................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
ViRkA
Posty: 9
Rejestracja: 20 listopada 2003
Lokalizacja: niemiec

Re: Horrory i Th.

Post autor: ViRkA »

ale to nie tylko z horrorami, jak ogladalismy ostatnio wszyscy razem finding nemo to tyle sie usmialam ze niezdatne, ale jak ogladalam s innym towarzystwem to juz jakos tak dziwnie inaczej :? .............

ty zaraz nas ktos z gory wywali jako offtopa, jakos mam to w przeczuciu :shock: ....................... :arrow:
God's in his heaven. All's right with the world.
Awatar użytkownika
Tomson
Posty: 24
Rejestracja: 4 grudnia 2003
Lokalizacja: warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Tomson »

Zgadzam siee z Kurotokage . JUON i JUon 2 to naprawde jest ostry
Dlugo nie zapomne tej panny w torbie plastikowej która zpelzala ze schodów . SUPER scena!!! :twisted: :twisted: :twisted:
" jest wiele McDonaldów , ale jak tam się zje każdy hamburger smakuje tak samo "
Awatar użytkownika
An-Nah
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Lokalizacja: Gdzies między światami... / Kraków

Re: Horrory i Th.

Post autor: An-Nah »

Obejrząłam sobie "Spiralę", spin-off/kontynuację "Kręgu"...

Ten film to totalna porażka, rozczarowanie roku :(
Awatar użytkownika
Zoisaite
Moderator
Posty: 128
Rejestracja: 23 listopada 2003
Lokalizacja: wwa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Zoisaite »

Skad wy te wszystkie filmy bierzecie? Rozumiem ze z neta bo o np Dark Water czytalem w Mangazynie i nie sadze zeby bylo w wypozyczalniach...?
Awatar użytkownika
Tomson
Posty: 24
Rejestracja: 4 grudnia 2003
Lokalizacja: warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Tomson »

Zoisaite , praktycznie wszystke filmy jakie mam a mam ich sporo , glowne horrory jap. i filmy o samurajach , sa w emule , rzadziej w kazie , sciagnij sobie emule 0.30b i zainstaluj , programik jest super i o wiele rzadziej sa tam podróbki itd.
" jest wiele McDonaldów , ale jak tam się zje każdy hamburger smakuje tak samo "
Awatar użytkownika
Chifuretsu
Posty: 542
Rejestracja: 30 września 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Chifuretsu »

Po pierwsze z eMula, po drugie z Hong-Kongu (jest taki sklep wysyłkowy, w którym DVD mają po 20-30 zł :D ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Arisu
Posty: 56
Rejestracja: 27 grudnia 2003

Re: Horrory i Th.

Post autor: Arisu »

oj tak, najlepiej prosto z Hong-Kongu :-)
wlasnie obejrzalam po raz enty moje ukochane Bichunmoo...
wiem, ze film moze sie wydawac straszna szmira (gdzies go jakis pan okrutnie zjechal) ale ja mam taki sentyment do tego filmu... a teraz chce Infernal Affairs II. ale to nie są filmy ani japońskie ani horrory. więc EOT :-)
百发-百中
Bai3Fa1-Bai3Zhong4
Awatar użytkownika
Chifuretsu
Posty: 542
Rejestracja: 30 września 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Chifuretsu »

Powiedzmy, że to pojemny temat :) . A 'IA II' to thriller policyjny zapewne, tak jak pierwsza część 8) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Arisu
Posty: 56
Rejestracja: 27 grudnia 2003

Re: Horrory i Th.

Post autor: Arisu »

Chifuretsu pisze:Powiedzmy, że to pojemny temat :) . A 'IA II' to thriller policyjny zapewne, tak jak pierwsza część 8) .
z tego co wiem to ma być prequel do części pierwszej. retrospekcja. czyli poznajemy boahaterów, kiedy byli młodzi i dlaczego później zrobili to co zrobili. stronka obiecuje sporo ciekawostek, i jesli film bedzie zrobiony z podobnym staraniem jak jedynka to spodziewam sie frajdy przy ogladaniu. wiem, że na pewno w produkcji jest już IA III i zapowiada się równie ciekawie. to taka trylogia nie po kolei ;-)

http://www.infernalaffairs.com/
百发-百中
Bai3Fa1-Bai3Zhong4
Awatar użytkownika
Chifuretsu
Posty: 542
Rejestracja: 30 września 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Horrory i Th.

Post autor: Chifuretsu »

A trzecia cześć w konsekwencji będzie się dziać przed, po czy pomiędzy? :)
Obrazek
ODPOWIEDZ