Spotkanie forumowe AD 2010

Znajdziesz tu samuraju wszystko co chciałbyś wiedzieć zarówno o swojej broni jak i o sztuce władania nią.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: GrafRamolo »

Rozmawialiśmy o tym nieco wcześniej w innym dziale ale myślę że trzeba poruszyć temat raz jeszcze.

Otuż proponuję spotkanie forumowe. Spotkanie o charakterze treningowo poznawczym, czyli przewidziana będzie cześć fizyczna, kulturalna i duchowa. Można będzie wspólnie poćwiczyć, w grę też wchodzi tameshigiri oraz razem podyskutować.
Jak pisałem dysponuję salą jak i matami i stojakiem oraz ogródkiem.
Zatem kto jest chętny i jaki termin?
yakubu
Posty: 532
Rejestracja: 28 lutego 2007
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: yakubu »

Ja z moja robota mam ograniczone mozliwosci wyrwania sie, ale jak ustalicie jakis termin to bede kombinowal pod niego i moze akurat uda mi sie wpasc.
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: joneleth »

U mnie również z uwagi na masę obowiązków może być ciężko się wyrwać (przynajmniej gdzieś do połowy lipca), ale jeśli będę wiedział ze sporym wyprzedzeniem, postaram się wygospodarować sobie dzień. Najdogodniejszym dla mnie byłby jednak jakiś weekend w sierpniu (póki co jest w miarę luźny). Do tego czasu mam tylko kilka wolnych weekendów (nie wszystkie), bo na tygodniu to raczej bez szans (może dopiero w sierpniu). A z miłą chęcią spotkał bym się wreszcie choćby z kilkoma z Was.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: GrafRamolo »

Podajcie jakie terminy was zadowalają a nóż się nałożą.
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: joneleth »

Przycichł nieco temat spotkania. Nie chcę sugerować konkretnej daty (a nuż jeszcze coś mi wypadnie i wstyd będzie jak się nie zjawię) ale aby go "odświeżyć" podam swoje wolne terminy :D

24-25 VII
31 VII
7-8 VIII
28-29 VIII
4-5 IX
11-12 IX

Może któryś komuś "podejdzie' :wink:
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: GrafRamolo »

Wznowię temat, czy są chętni? proponuję zrobić to tak: Zastanowić się and tym co byśmy chcieli porobić, ustalić zakres działań i ewentualnie potrzebne rekwizyty (maty do tamashi) i jeśli zbiorą się chętni ustalę jakiś termin.
Shouryu

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: Shouryu »

Bark odzewu świadczy o tym , ze albo nie ma zainteresowania, albo że ogłoszenie jest w złym dziale.
Moze przenieść je do "ogłoszen prefektóralnych", albo "na poważnie".

Dla mnie rybka, kiedy będzie ( jeśli w ogóle dojdzie do skutku) spotkanie. Niech organizator poda termin, lub jakis przedział czasu. W tedy będzie można dyskutować.
Bo tak to sie do niczego nie dojdzie.
Teddy
Posty: 326
Rejestracja: 1 lutego 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: Teddy »

Nie chcę nic sugerować, ale w pracy to się nazywa okres wakacyjny, czyl flauta na forum.

Teddy
pozdrawiam
Teddy

Bonsai to sztuka odtwarzająca piękno natury
yakubu
Posty: 532
Rejestracja: 28 lutego 2007
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: yakubu »

Ja bede w Wawie 13-17.09 na kursie - nie wiem czy bede nocowal czy tylko dojezdzal, ale w tym terminie moze moglbym wpasc na krotko na spotkanie.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: GrafRamolo »

Ooook, Zrobimy tak, ja załatwię salę podam termin i jak już będzie ten konkret to pogdybamy co chcemy robić i w jakiej ilości.
Awatar użytkownika
Marcus65
Posty: 182
Rejestracja: 14 lutego 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: Marcus65 »

Ja jestem za, a nawet przeciw :) Przez najbliższe dwa tygodnie mnie nie ma, ale później teoretycznie dowolny termin mi odpowiada...

Pozdro
Marcus
Shouryu

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: Shouryu »

Jak by sie udało coś przed Październikiem zorganizować, to myśle że sporo fighterów ( a ci są z regóły młodzi i mają wakacje ) przybyło by na spotkanie.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Spotkanie forumowe AD 2010

Post autor: GrafRamolo »

Problem jest taki że osoba zarządzająca dojo jest na obozie aikido obecnie i czekam na jej powrót, potem w dojo ma być jakiś remont ale może nie będzie on kompleksowy a tylko estetyczny i istniała by możliwość zagrabienia sali dla siebie wtedy. Będę informował na bieżąco.
ODPOWIEDZ