Pytanie od zielonego ;)

Znajdziesz tu samuraju wszystko co chciałbyś wiedzieć zarówno o swojej broni jak i o sztuce władania nią.

Moderator: Zarząd

Shouryu

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Shouryu »

zz_top pisze:
norinaga pisze: Gorzej jak człowiek jest oszołomem, nauczyciel jeszcze może sprowadzić takiego na dobrą drogę, sam raczej nic nie osiągnie.
Hmmm... W takim razie najgorzej jak sam nauczyciel jest oszołomem :-) Miejmy nadzieję, że to nie zdarza się często...
Hmmm...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Smail
Posty: 386
Rejestracja: 1 września 2007
Lokalizacja: Opole

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Mr Smail »

Shouryu, nie wchodz na sliski grunt....
Tomasz Kuszewicz
Buikukai Polska

www.aikido-buikukai.pl/
Teddy
Posty: 326
Rejestracja: 1 lutego 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Teddy »

Raczej mokry i słony :)

Teddy
pozdrawiam
Teddy

Bonsai to sztuka odtwarzająca piękno natury
Faustus
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwietnia 2011

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Faustus »

Mr Smail
Zawsze dobrze jest zapytać :) Nawet jak skończy się na gradobiciu, trzęsieniu ziemi czy wybuchu wulkanu ;) Póki co przeżyłem.
Nie uważam natomiast, aby dało się porównać to forum do for miłośników samochodów. Z prostego powodu...czytając to forum zanim zadałem pytanie w wielu wątkach natknąłem się na taką czy inną opinię o mieczach, którym do japońskich daleko. Nie będę zadawał pytania o to ile osób na tym forum ma tylko miecze japońskie, bo sądzę, że mija się z celem :) Sam wiesz jak jest.

Bardziej chodziło mi o porównanie tego co wkleiłem do mieczy firmy Cheness itp a nie do oryginałów :) Myślałem, że to dość oczywiste.

Natomiast po raz kolejny zgodzę się z norinagą. Pisałem już o tym:
uważam że używając mózgu i trenując (a przynajmniej próbując) samemu można sporo się nauczyć.
Awatar użytkownika
Marcus65
Posty: 182
Rejestracja: 14 lutego 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Marcus65 »

Faustus pisze: uważam że używając mózgu i trenując (a przynajmniej próbując) samemu można sporo się nauczyć.
Owszem, ale trenując samemu masz wszelkie szanse na wyrobienie sobie złych nawyków (chodzi mi oczywiście o nawyki techniczne przede wszystkim), które później będzie trudno wyprostować.

Pozdro
Marcus
Faustus
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwietnia 2011

Re: Pytanie od zielonego ;)

Post autor: Faustus »

Wiem. Pisałem o tym stronę wcześniej.
ODPOWIEDZ