Japonka - Miss Universe - niejaponka

Wszystko co jest związane z nowoczesną Japonią a co was nurtuje.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
Zoisaite
Moderator
Posty: 128
Rejestracja: 23 listopada 2003
Lokalizacja: wwa

Japonka - Miss Universe - niejaponka

Post autor: Zoisaite »

Artykulow na ten temat wiele, w tv pewnie tez komus zdarzylo sie zobaczyc -
http://wiadomosci.onet.pl/1543662,12,1,1,,item.html

I niby moznaby zakonczyc dyskusje cieszac sie ze "nasza" wygrala - ale nie moge oprzec sie wrazeniu, iz cos jest nie tak.
Patrze na zdjecia [konkursowe] tej panienki i mysle sobie...przeciez to nawet nie jest japonka!

Tony makijazu, tapety wiecej niz to co ja sobie kladlem niedawno w pokoju, calkowity brak azjatyckich rysow...fakt ladna - no bo jednak te pudry, roze i inne podklady robia laleczki, ze fajna babka jest - ale w tym przypadku zatracona zostala oryginalnosc, jesli nie sam nacjonalizm. Strasznie mnie to boli, bo chociaz i tak uwazam ze koreanki sa ladniejsze - to nie mozna doprowadzac kobiet do takiego stanu, ze nie wiadomo kto to jest. A przynajmniej zeby mniej wiecej mozna bylo odgadnac kontynent pochodzenia..powiedzcie, czy ta dziewczyna na tych zdjeciach wyglada na japonke ?

To jest straszne co sie dzieje..
rozumiem ze miss universe nie musi wygladac jak japonka, ale juz
miss japonii by mogla...
Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 31
Rejestracja: 3 września 2004
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Japonka - Miss Universe - niejaponka

Post autor: Ronin »

To ma być Japonka???

Wygląda raczej na Hiszpankę...
Pokornie zwracam się do wszystkich, którzy szukają Drogi, by nie zmarnowali chwili obecnej.
/Miyamoto Musashi/
Awatar użytkownika
Marssel
Posty: 13
Rejestracja: 21 października 2006
Lokalizacja: Wieluń/Kraków

Re: Japonka - Miss Universe - niejaponka

Post autor: Marssel »

Hm no przyznaje że na tym pierwszym zdjęciu to wygląda jakby z japonią miałą mało wspólnego, ale na kolejnych już nie jest tak źle. Więc nie przesadzałabym z krytyką bo na przykład na zdjęciu na którym jest w bikini widać wyraźnie japońskie rysy twarzy.
Jeśli miałabym skomentować makijaż... no cóż kwestia gustu :? Mnie jakoś jej makijaż nie razi :) , ale ta brazilijka koło niej - ją to wymalowali jak laleczke Barbe :roll:
Yorokonde! :)
Awatar użytkownika
Ihei
Posty: 262
Rejestracja: 19 czerwca 2006
Lokalizacja: Wrocław

Re: Japonka - Miss Universe - niejaponka

Post autor: Ihei »

Wszystko zależy od ujęcia. Jest to zdecydowanie Japonka i to niezbyt ładna, zresztą jak zwykle takie konkursy wygrywają niezbyt ładne dziewczyny.

Natomiast względem tego czy Japonki są ładniejsze czy Koreanki. Mam takie ohydne podejrzenie, że z Azjatek najbardziej się podobają te egzemplarze, które miały wśród przodków jakiegoś Joe z sił okupacyjnych/wyzwoleńczych (niepotrzebne skreślić).
Dlaczego śnieg pada? Nikt tego nie wie, chociaż wszyscy marzną... Ale czy śnieg wie, że nam zimno?
Awatar użytkownika
Zoisaite
Moderator
Posty: 128
Rejestracja: 23 listopada 2003
Lokalizacja: wwa

Re: Japonka - Miss Universe - niejaponka

Post autor: Zoisaite »

Skupic sie raczej chcialem na fakcie iz poprzez make up zatracila dziewczyna azjatyckie rysy [tak fakt, na niektorych widac] - to ze jest japonka nie ma zadnych watpliwosci [to ze powiedzialem ze to nie jest nawet japonka mialo miec wyraz ironiczny]
Mam takie ohydne podejrzenie, że z Azjatek najbardziej się podobają te egzemplarze, które miały wśród przodków jakiegoś Joe z sił okupacyjnych/wyzwoleńczych (niepotrzebne skreślić).
Tak wlasnie moze byc...
zresztą jak zwykle takie konkursy wygrywają niezbyt ładne dziewczyny.
Ciekawa z tym sprawa jest - bo o ile gusta sa rozne i ktos moze nie lubic tony make upow itp - to jednak zazwyczaj mimo roznych metamorfoz tych dziewczyn - nie powstaja z nich takie monstra, co jakby spotkac sie przypadkiem pod koldra w lozku - by czlowiek uciekal.

Jednak jakis czas temu ogladalem w tv jakis kontest - gdzie zarykiwalem sie ze smiechu i ciagle pytalem ludzi dookola mnie czy to jest jakis zart, jakis komiczny event - ze sobie w tv zrobili wybory antymiss czy cos - kobiety byly tak szkaradne ze nie wiem..
Podobna sytuacja miala miejsce w jakims finale szansy na sukces gdzie jurorka byla doda, a na scene wychodzily takie ulomy ze szkoda gadac...
ODPOWIEDZ