Katana kake.

Pokazujmy nasze prace i te udane i te mniej.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
Jian
Posty: 550
Rejestracja: 27 lutego 2006
Lokalizacja: Choszczno

Re: Katana kake.

Post autor: Jian »

ładnie wyszło :wink:
W walce na śmierć i życie wygra ten,który zdecydowany jest w niej zginąć...
katon
Posty: 43
Rejestracja: 27 sierpnia 2008
Lokalizacja: częstochowa

Re: Katana kake.

Post autor: katon »

No Panowie -fiu fiu , toć i stolarskie arkana tajemnic przed Wami nie mają,zameczki , intarsje , aż miło popatrzeć - super . A przy okazji mam pytanie . W pracy od pewnego czasu spotykam się z wieloma okładzinami z polskich gatunków drzew amoniakowanych ,takich jak: dąb ,akacja, jesion itd. Proces ten stabilizuje drewno a przede wszystkim zmienia kolor w całej jego masie . Tak powstają na przykład parkiety z tzw. czarnego dębu bez konieczności trzymania go kilkadziesiąt lat w wodzie. Nie ma problemu w zakupie gotowych płytek parkietowych lecz ich format jest mały . Mam przed oknem (ukochaną żony )magnolie Kobuz ,której niektóre rączki wprost domagają się ochłodzenia zimnem klepanej klingi . Tak więc Panowie czy ktoś amoniakował we własnych laboratoriach ? pozdrawiam Katon.
Siara
Posty: 22
Rejestracja: 9 czerwca 2010

Re: Katana kake.

Post autor: Siara »

Wiem ze to wykopywanie z mojej strony ale czy ten http://www.shogunart.com/accessories4.html stojak tez jest Twój Kurokami? Czy tylko się na nim wzorowałeś? Bo zdjęcia chyba takie same.
Kurokami
Posty: 271
Rejestracja: 24 lutego 2007

Re: Katana kake.

Post autor: Kurokami »

to jest ten sam stojak i te same zdjęcia i oczywiście nie jest to moja robota : )
ja pokazywałem swoje skromne stojaczki gdzieś przy tej okazji a ten jedynie jako ciekawy japoński stojak wykonany w artystycznym stylu: )
takie jak ten to chciałbym móc kiedyś zrobić...
Siara
Posty: 22
Rejestracja: 9 czerwca 2010

Re: Katana kake.

Post autor: Siara »

Aha, bo z tego co zrozumiałem na wcześniejszej stronie to wszystkie które pokazywałeś były Twoje. ;)
ODPOWIEDZ