Działy WAŻNE!!!!!

Pokazujmy nasze prace i te udane i te mniej.

Moderator: Zarząd

Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Panowie ponieważ wiele osób coś robi i pokazujecie coraz więcej prac mam propozycję. Niech zgłoszą się do mnie osoby zainteresowane i każda (która coś tworzy) dostanie swój dział z uprawnieniami do zarządzania w tym dziale. Co wy na to? Będzie można tam pokazywać swoje prace i prowadzić na ich temat dyskusje.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Czy ktokolwiek przeczytał ten temat? Bo brak jakiej kol wiek reakcji a wydawało mi się, że to dobry pomysł by każdy miał swój dział sygnowany własnym imieniem? Uporządkowało by to forum i łatwiej można by dotrzeć do poszczególnych osób.
TomekSan
Posty: 223
Rejestracja: 4 stycznia 2009
Lokalizacja: Wola Dalsza (okolice Łańcuta)

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: TomekSan »

Ja co prawda jeszcze nic nie mam do pokazania, ale to dobry pomysł, wszystko by było uporządkowane, bo już "Galeria..." jest przydługawa, a znalezienie tym samym jakiejś pracy jest utrudnione. Ten pomysł sprawdził się również na knives.pl
"Drogą jest mi jedynie odnosić zwycięstwo, jakąkolwiek bronią" - Miyamoto Musashi.
Awatar użytkownika
Jian
Posty: 550
Rejestracja: 27 lutego 2006
Lokalizacja: Choszczno

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: Jian »

Pomysł dobry Grafie,ja co prawda nie mamczasu na robienie swojej stronki alemoge spróbować :wink:
W walce na śmierć i życie wygra ten,który zdecydowany jest w niej zginąć...
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Żle musiałem się wysłowić, nie chodziło stronę ale o dział tu na forum po prostu.
Coś w tym stylu
Bartosz Ulatowski- Graf Ramolo
Wojciech Kuśnierz- Shirotatsu

I tak wyszczególnione osoby które coś tworzą i po kliknięciu na ich dział tematy i wątki z ich pracami.

(ps przepraszam Wojtku za użycie twych danych ale pierwszy mi wpadłeś do głowy jako przykład ;))
Awatar użytkownika
Fatum
Posty: 143
Rejestracja: 3 stycznia 2009
Lokalizacja: bochnia

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: Fatum »

Szczeże mówiąc to ja osobiście nie czuje się na poziomie do posiadania własnego działu z pracami choć też uważam iż galerja naszych wyrobów jest już na tyle okazała iż ciężko czasami coś tam znaleść coś konkretnego.
brk mi polskich znakow wiec zgury uprzedzam
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: joneleth »

Grafie, a jakich informacji potrzebujesz od zainteresowanych? Dane osobowe, czy coś jeszcze?
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Kompletnie nic nie potrzebuję, tylko woli i zainteresowania. Te osoby co się zgłoszą dostaną po prostu swój dział i ustawie ich jako administratorów w nim.
yakubu
Posty: 532
Rejestracja: 28 lutego 2007
Lokalizacja: Łódź

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: yakubu »

Informacje przeczytalem, ale nie wychylalem sie, bo z moimi skromnymi wypocinami zmieszcze sie w dziale ogolnym. Aczkolwiek osobne galerie dla bardziej plodnych tworcow to dobry pomysl.
Awatar użytkownika
bisonn@wp.pl
Posty: 404
Rejestracja: 1 grudnia 2007
Lokalizacja: polska

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: bisonn@wp.pl »

No Grafie jak dla mnie świetny pomysł jakbyś miał co do mnie jakies plany tzn widzisz mnie gdzieś w swojej wizji to się zgłaszam na forum zaglądam co dzień.No i cały czas staram się rozwijać swój warsztat i robić coraz lepsze wyroby.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Bisson w takim razie jesteś pierwszym chętnym (poza mną oczywiście ;) Czekam na dalsze zgłoszenia. Jak zbiorą się conajmniej 4 osoby robię dział.
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: joneleth »

To i ja może nieśmiało zadeklarował bym chęć udziału w "projekcie" :D
Tylko że w moim przypadku sprawa wygląda następująco: prac u mnie jak na lekarstwo i na kolejne sporo trzeba czekać; jakość - jak widać; nie mam stałego dostępu do internetu (czasem, np. teraz mam dostęp codziennie, czasem natomiast przez tydzień czy dwa nie mam w ogóle); nic nie wiem o tworzeniu i administrowaniu stron internetowych.
Nie wiem jaką masz wizję tego działu Grafie i jak by się miał mój przypadek do całości, więc nie obrażę się jeśli moja osoba z ww. względów zostanie pominięta.
Fajnie by było gdybyś napisał coś więcej o jego organizacji i zasadach funkcjonowania, gdyż męczy mnie kilka kwestii:
- czy takie wydzielenie poszczególnych osób/twórców nie doprowadzi do ich wyalienowania i spowoduje że będziemy się "zamykać" we własnych "zaściankach". Zburzyło by to miłą, wręcz "rodzinną" atmosferę forum, czego się obawiam.
- czy działy te mają być swego rodzaju portfoliami on-line, czy raczej miejscem na swobodną ekspresję podatną na tymczasowe zaburzenia emocjonalno-twórcze ("warsztat szalonego alchemika")?
- no i trzecia sprawa - co z galerią?
Awatar użytkownika
Jian
Posty: 550
Rejestracja: 27 lutego 2006
Lokalizacja: Choszczno

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: Jian »

w takim razie i ja sie zgłaszam :wink:
W walce na śmierć i życie wygra ten,który zdecydowany jest w niej zginąć...
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Wszystko będzie tak samo jak teraz tylko zamiast jednego długiego działu gdzie nie wiadomo już kto co kiedy pokazywał będzie podzielone na tematy opisane waszymi imionami.
Zarządza się tym bardzo łatwo jest 5 opcji na krzyż, przenieś, usuń, i kilka podobnych nic ponadto.

A prace jak ktoś będzie miał to pokaże a jak nie to rzadko nie ma to znaczenia. To ma być dla Was i po prostu by forum było bardziej przejrzyste i by lepiej się dyskutowało na temat własnych prac.
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: joneleth »

Aha, w porządku.
Zasugerowałem się trochę formą jaka jest na knives.pl, o którym wspomniał TomekSan i troszkę mi ona nie podchodziła, ale teraz nie mam już żadnych oporów :wink:
Awatar użytkownika
Shirotatsu
Posty: 535
Rejestracja: 28 stycznia 2005
Lokalizacja: Kraków

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: Shirotatsu »

Grafie bardzo dobry pomysł. Chłopaki na knives.pl maja właśnie takie działy porobione i bardzo to fajnie funkcjonuje.

Ja oczywiście też się zgłaszam, choć na razie niewiele będę miał do pokazania.
Wszystkie fotografie zabrała mi ostatnia awaria Dysku.
Ale na pewno sukcesywnie będę tam umieszczał to co mi zostało na płytkach oraz nowe wyroby.
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

Fajnie fajnie To jak znajdę chwilkę to zrobię wspomniany dział, może jak powstanie reszta twórców też nabierze ochoty.
Zatem potrzebuję wasze prawdziwe imię i nazwisko, chcę by obok nicku były prawdziwe dane by miało to poważny charakter.
joneleth
Posty: 138
Rejestracja: 14 listopada 2007
Lokalizacja: Gielniów/Kielce

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: joneleth »

A zatem
Adrian Wrona - wedle życzenia :wink:
Awatar użytkownika
Jian
Posty: 550
Rejestracja: 27 lutego 2006
Lokalizacja: Choszczno

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: Jian »

Sebastian Kuzynin - Jian :D
W walce na śmierć i życie wygra ten,który zdecydowany jest w niej zginąć...
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

W końcu znalazłem trochę czasu i zrobiłem owe działy. Jeśli zrobiłem jakiś błąd poinformujcie mnie, jeśli kogoś nie dodałem poinformujcie. Jeśli ktoś chce być dodany poinformujcie.
Awatar użytkownika
bisonn@wp.pl
Posty: 404
Rejestracja: 1 grudnia 2007
Lokalizacja: polska

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: bisonn@wp.pl »

Grafie a ja :cry:
Przemysław Podstawa
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Działy WAŻNE!!!!!

Post autor: GrafRamolo »

juz
ODPOWIEDZ