Sushi makabra

Wszystko co jest związane z nowoczesną Japonią a co was nurtuje.

Moderator: Zarząd

yakubu
Posty: 532
Rejestracja: 28 lutego 2007
Lokalizacja: Łódź

Re: Sushi makabra

Post autor: yakubu »

Bzdura...
Awatar użytkownika
Tomashi
Posty: 323
Rejestracja: 14 stycznia 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Sushi makabra

Post autor: Tomashi »

Jakie to szczęście że naoglądałem się tyle flaków i masakr że mogłem ta strone obejrzeć jedząc przy tym jabłko. Innym jednakże nie polecam jeść podczas oglądania ;)
Shouryu

Re: Sushi makabra

Post autor: Shouryu »

Yakubu, rozwiń myśl. :o

Smacznego Tomashi. Musiałeś mieć "ciekawe" dzieciństwo. :wink:
Awatar użytkownika
GrafRamolo
Posty: 4000
Rejestracja: 17 listopada 2003

Re: Sushi makabra

Post autor: GrafRamolo »

Krąży to po internecie od paru lat, oczywiście bzdurą jest jakoby jedzenie było przyczyną.

Tomashi jak to było w starej piosence "w prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem". Też miałem wykłady anatomii na oryginałach ;)
Awatar użytkownika
Tomashi
Posty: 323
Rejestracja: 14 stycznia 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Sushi makabra

Post autor: Tomashi »

Panowie, nie ma tak źle, trupa na żywo widziałem tylko raz, i tak młody byłem, że ledwo to pamiętam :) Raczej chodziło mi o doświadczenie w oglądaniu fotografi, np. takich http://www.990px.pl/index.php/2010/08/2 ... narkotyki/ i paru innych. polecam wystawy world press photo, w 60% krew, flaki i mózgi po ścianach. Czasami przysypany gruzami nieboszczyk.

Grafie, miałbyś o czym rozmawiać z moim ś.p. dziadkiem, który ma urocze zdjęcie z 2 uśmiechniętymi koleżankami nad otworzonymi zwłokami :wink:
Awatar użytkownika
cmyx
Posty: 62
Rejestracja: 15 września 2009

Re: Sushi makabra

Post autor: cmyx »

Polecam serie Autopsy: Life & Death i Anatomy for Beginners.
yakubu
Posty: 532
Rejestracja: 28 lutego 2007
Lokalizacja: Łódź

Re: Sushi makabra

Post autor: yakubu »

O ile fotki nie sa podrasowane shopem to ja bym stawial, ze gosc to bezdomny/czlowiek z zadupia itp., ktory mial jakas rane/infekcje/nowotwor gdzie w martwych tkankach mialy dobre warunki do zamieszkania czerwie much czy inne owadzie paskudztwa. Podobne rzeczy mozna poogladac sobie jezdzac w pogotowiu i zbierajac bezdomnych z ulicy np. z gnijacymi nogami itd.
Awatar użytkownika
aambeeld
Posty: 170
Rejestracja: 26 listopada 2006
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Sushi makabra

Post autor: aambeeld »

http://video.google.com/videoplay?docid ... 703250596#

tu też tego pana pokazują... polecam uwadze ów filmik "pasozyty są wsród nas" i nie chodzi tu o naszych polityków... :wink:
ODPOWIEDZ